AKÉ INŠPIRÁCIE INTERIÉROV POSKYTNÚŤ AKO PODKLADY PRE NÁVRH?

INŠPIRÁCIE INTERIÉROV, ktoré približujú atmosféru, ktorú by ste radi dosiahli v novom interiéri, pre Vás pekné interiéry farebne, štýlovo a materiálovo. Držte sa prosím nasledujúcich bodov, aby sme spoločne mohli zistiť čo vlastne sa Vám páči a v čom chcete žiť:

  • Prosím, aby Váš výber inšpirácií obsahoval hlavne kategóriu miestnosti, ktorú chcete zariadiť. Napríklad ak zariaďujeme detskú izbu pre chlapca, posielajte najmä inšpirácie chlapčenských detských izieb.

  • Pri dennej zóne by podklady mali obsahovať zábery na kuchyne, jedálne aj obývačky – teda všetky hlavné zóny dennej zóny. Snažte sa nájsť inšpirácie interiérov v niekoľkých komplexných záberoch, čiže jeden celistvý interiér z niekoľkých pohľadov. Dobrým príkladom sú inšpirácie v záložke NÁVRHY INTERIÉROV, kde nájdete vždy aspoň tri zábery na jeden priestor.

  • Vyberajte zábery, ktoré sa Vám páčia ako celok (teda nie len "tu je pekná stolička alebo luster, ostatné už nie je moja šálka kávy"...) Potrebujeme vedieť, KAM SA CHCETE VO SVOJOM INTERIÉRI DOSTAŤ a čo je celkovo pre Vás pekné a harmonické, ale aj z dlhodobého hľadiska nadčasové a praktické.

 
Výborným zdrojom inšpirácii môže byť aj Pinterest, ale je potrebné byť opatrný, pretože nie všetko, čo tam nájdete, je možné zrealizovať práve vo Vašom priestore, v možnostiach Vášho rozpočtu alebo v dostupnosti konkrétnej súčasti interiéru (napr. stôl, stolička...) na slovenskom trhu. Je zbytočné posielať foto obývačky s akváriom, ak žiadne rybičky v interiéri nechcete :o))) Pozrite sa, ktoré obrázky ste vybrali a či je možné skombinovať všetky do jedného krásneho a harmonického interiéru – ak nie, niekde je chyba a treba si priznať, že presne neviete, čo sa Vám vlastne páči, ALE dobrou správou je, že to vieme spoločne nájsť.
 
Na základe hore uvedených podkladov budeme ďalej postupovať v návrhu Vášho ideálneho a krásneho domova.  
 
Prosím, aby Vaše podklady odzrkadľovali Vaše želania a nie len dojmy alebo pocity – Vaše podklady budú priamo úmerne odrážať výsledok môjho návrhu. Teda, ak NEbudete venovať dostatočnú pozornosť informáciám, ktoré mi poskytnete, ani môj návrh nebude dostatočne plniť Vaše očakávania.
Držte sa teda hesla: POZOR, ČO SI ŽELÁŠ, MOHLO BY SA TI TO SPLNIŤ :o)


Držím palec pri hľadaní toho pravého pre Vás, ak sa nedarí, nevadí, nájdeme spolu!