Dizajnérka s mimoriadne vyvinutým zmyslom pre detail. Má veľkú schopnosť spájať "staré s novým", pričom interiér vyzerá nádherne nadčasovo. Dlho som ju hľadala a našla som :) Odporúčam všetkým, ktorí chcú mať niečo výnimočné a zároveň hľadajú atmosféru pokoja a pocit ozajstného domova.

– Jana Mekyňová –

Veľká spokojnosť s prácou, dobrá komunikácia a profesionálny prístup pani dizajnérky. Funkčné a nadčasové návrhy nám spríjemňujú bývanie. S výsledkom sme veľmi spokojní nielen my, ale aj deti. Vrelo odporúčame.

– Marián Bartek –

Boli sme nadšení z práce pani dizajnérky, úžasný ľudský a profesionálny prístup. Naše bývanie zmenila na nepoznanie, hoci to bolo náročné, kedže sa jednalo o prerábku staršieho domu. Krásna práca, všetkým, ktorí hľadajú pomoc pri navrhnutí bytového dizajnu, vrelo odporúčam, určite splní sny a predstavy každému tak ako nám. Ešte raz veľká vďaka pani Miška.

– Andrea Slováková –

Ak hľadáte šikovného dizajnéra s netradičným prístupom, ste na správnej adrese.

– Matúš Kuchyňa –

Spolupráca s pani Makarovičovou bola tou najlepšou možnosťou, akú sme si mohli zvoliť pre dizajn dennej zóny nášho nového bytu. Oceňujeme profesionálny a ľudský prístup a veľký zmysel pre detail a efektivitu. Ďakujeme za dosiaľ vykonanú prácu a tesšíme sa na ďalšiu spoluprácu.

– Radovan Vavrek –

Už po prvom stretnutí s pani Makarovičovou sme vedeli, že sme našli, čo sme hľadali a na finálny výsledok našej spolupráce sa nevieme vynadívať... Oceňujeme aj praktické stránky, ktoré p. Miška zohľadňuje a čo ma osobne šokovalo je, ako nás dokázala odhadnúť na prvýkrát a tak sme spoluprácu ukončili po "prvom kole" a to maximálne spokojní a unesení. Na realizáciu jej projektu sa neskutočne tešíme a odporúčame vrelo všetkým 👍👏

– Barbora Kvašňovská –

Profesionálny, ale zároveň veľmi ľudský a priateľský prístup! Projekt bytu spĺňa všetky naše kritériá: byt je efektívne rozvrhnutý, praktický, pani Makarovičová myslela na každý potrebný detail, ktorý by nás pri zariaďovaní vôbec nenapadol a z neposledného hľadiska sa nám samozrejme páči aj jeho vizualizácia. Z pôvodného zámeru na vypracovanie dizajnu iba dennej časti sme si nechali pripraviť projekt na celý byt. Pani Makarovičovú budeme veľmi radi odporúčať aj medzi našimi známymi!

– Ľubica Dančíková –

Už počiatočný kontakt bol výborný, pretože táto dizajnérka má na stránke uvedený jasný cenník. Porovnali sme iné ponuky dizajnérov a zistili, že tu dostaneme najkomplexnejší návrh za primeranú odmenu. S manželom sme boli príjemne prekvapení profesionalitou a výbornou komunikáciou. Michaela bola vždy k dispozícii aj pri realizácii interiéru. Už nás neprekvapuje, že má tri mesiace vopred plný diár a všetkým známym odporúčame, aby ju kontaktovali v dostatočnom predstihu. Ďakujeme za úžasný domov, ktorý ste nám pomohli vytvoriť.

– Zuzana Markovič –

Jedinečná schopnosť vidieť "2 ťahy" dopredu s dôrazom na funkčnosť, praktickosť a vysokú mieru komfortu pri každodennom používaní navrhnutého zariadenia interiéru. Vyvinutý cit pre detail. Otvorenosť, úprimnosť, polopatistické vysvetlenie "pre a proti" v komunikácii s klientom. Osobne obdivujem a dávam klobúk dolu pred talentom pani dizajnérky vytvoriť návrh ako harmonický celok, ako symfóniu farieb a tvarov, ktoré ladia, sú živé a dynamické.

– Štefan Kulina –

Pani Makarovičová je profesionálna, šikovná a milá dizajnérka, ktorá nám veľmi pomohla s výberom a usporiadaním zariadenia. Spolupráca s ňou bola pre mňa potešením, na každý problém reaguje rýchlo a s prehľadom. Má cit pre detail aj zdravý minimalizmus, tak, aby klient nebol "stratený", dokáže vyjsť v ústrety každému, podľa jeho individuálnych potrieb. Pani Mišku vrelo každému odporúčam.

– Danka Katka –

Mišku som náhodne oslovila a neľutujem doteraz. Vytvorila nám prekrásne bývanie, zlomila manžela, ktorý urobil všetko tak, ako navrhla. Jej prístup a hlavne trpezlivosť a ľudskosť. Ochotne sa venovala, myslela na všetko. Ešte teraz mi chýbajú rozhovory a debaty, verím, že ešte aj teraz ju budem stále potrebovať. Posielam veľkééé ďakujem.

– Andrea Košútová –

 Ďakujem za veľmi precízne a profesionálne spracovanie návrhu. Teší ma, že sme sa dohodli aj na najmenších detailoch. Oceňujem nielen výborný pracovný, ale aj ľudský prístup. 

– Jozef Ďurina –

 S Michaelou sme boli veľmi spokojní. Pokiaľ hľádate designerku, ktorá Vám navrhne niečo, pri čom Vy sami si neviete rady, ste na správnom mieste. Je veľa "kresličov", ale veľmi málo skutočných designerov. Michaela, ďakujeme za designy, ktoré ste pre nás robili a tešíme sa na ďalšie projekty.

– Daniel Kavecký –

Obrovská spokojnosť pri dizajnovaní dvoch reštaurácií v Írsku, People's Restaurant a Luvida Restaurant, a kaviarne Cafe Cafe, nadčasový dizajn, ktorý "vydrží roky!" Profesionálna spolupráca a kvalita, my sme nadmieru spokojní "highly recommended!"

– Ľubo Košturik –

Kreatívna, zodpovedná a profesionálna, veľmi príjemná komunikácia.

– Ján Samaj –

Pani dizajnérka je skutočne skvelá v tom, čo robí. Kladie dôraz na detaily a zároveň sa nebojí nevšedných a neopozeraných kombinácií, ktoré však perfektne fungujú. Je originálna, na veciach si dá záležať a netypické (a pritom geniálne) riešenia sú pre ňu typické. Dokáže doslova vyčarovať krásny a účelný interiér pre každého.

– Michaela Baránková –