KOMPLETNÝ NÁVRH INTERIÉRU DOMU/BYTU

CREA DESIGN cenník obsahuje ceny za jednotlivé priestory rezidenčných objektov, akými sú kuchyňa-jedáleň-obývačka a samostatné miestnosti (detská izba, spálňa, pracovňa, kúpeľňa, atď). Prehľad odmien je orientačným bodom pre klienta, ktorý sa rozhodne, či vôbec, prípadne ktoré časti svojej nehnuteľnosti spolu vytvoríme s výsledkom krásneho, funkčného a nadčasového domova.

VÝSTUPMI NAŠEJ SPOLUPRÁCE SÚ OKREM INÉHO:

  • KONZULTÁCIA plná vylepšení a poradenstva, ktorá pomôže klientovi zosumarizovať svoje priority *viac

  • 2D DISPOZIČNÉ RIEŠENIE v mierke spolu s určením materiálov, odtieňov a atmosféry priestoru (moodboard),

  • FOTOREALISTICKÁ VIZUALIZÁCIA *viac

  • REALIZAČNÝ PROJEKT, na základe ktorého klient zrealizuje interiér na kľúč *viac

S ohľadom na časovú náročnosť, ktorú je potrebné venovať množstvu prichádzajúcich žiadostí o cenové ponuky na návrh interiéru celých nehnuteľností, tieto nie je v mojich časových možnostiach poskytovať. Presná kalkulácia cien je závislá na časovonáročnej orientácii sa v podkladoch klienta, jeho požiadavkách a, samozrejme, je potrebné viesť dialóg, aby sme spolu zistili, čo je skutočne dôležité pre jeho vysnívaný domov.

Čas, ktorý by som strávila nad cenovými ponukami, ktoré sú len orientačné, s radosťou venujem klientom, ktorí vo mňa svoju dôveru už vložili, pretože častokrát už “ochutnali” interiér, ktorý som navrhovala, prípadne ich priatelia, známi či rodina majú so spoluprácou so mnou výborné skúsenosti.

Preto ak Vás hore uvedené neodradilo,

teším sa na Vás, Váš interiér sa teší na mňa :o)