top of page

EXTERIÉR/FASÁDA

exterier_1.jpg

NÁVRH EXTERIÉRU A FASÁDY

 

3D fotorealistická vizualizácia celej nehnuteľnosti (rodinný dom, firma, hotel, reštaurácia...) spolu s komplexným realizačným projektom od €990,-.

 

Exteriér je rovnako dôležitý ako dizajn interiéru, pretože reprezentuje majiteľa nehnuteľnosti. Aby exteriér hovoril za vás začneme konzultáciou-obhliadkou, ktorá sa uskutoční na základe nasledujúcich emailom poslaných podkladov:

  • PDF pohľady stavby a okótovaný pôdorys nehnuteľnosti. Časť projektu „architektúra“​,

  • inšpirácie nehnuteľností (rodinných domov, verejných budov...), ktoré sa blížia predstave klienta o atmosfére, štýle, farebných tónoch navrhovanej nehnuteľnosti.

NÁVRH EXTERIÉRU NEHNUTEĽNOSTI 
OBSAHUJE:

  • zonáciu pozemku v mierke (stojíská pre autá, chodníky, zelené výsadbové plochy, súkromné časti záhrady s terasami, záhradnými domčekmi vírivky, bazény, skrátka všetko čo si klient želá)

  • určenie všetkých materiálov v exteriéri nehnuteľnosti (odtiene fasády, obkladové materiály, zámkové dlažby, ploty, brány a bráničky atď spolu s ich dodávateľmi),

  • estetické a funkčné riešenie odpadových nádob, boxov na poštu, zvončekom, označenie nehnuteľnosti číslom, atď.,

  • doplnky ako letné kuchyne s priestorom pre grilovanie spolu so záhradným mobiliárom, detský priestor na hranie, či priestor na Vaše hobby

  • svetelný plán s výberom svietidiel, ktorých efekt je potom viditeľný v nočnom variante vizualizácie stavby.

Na základe odsúhlasených obrazových inšpirácií od klienta a informácií získaných z konzultácie vytvorím 3D fotorealistickú vizualizáciu a realizačný projekt, na základe ktorého si nechá klient exteriér stavby zrealizovať na kľúč.

Realizačný projekt klient obdrží klient s prvými náhľadmi fotorealistickej vizualizácie, aby sa mohol oboznámiť s materiálmi a všetkými (aj vo vizualizácii neviditeľnými) detailmi. Po obdržaní podkladov od dizajnéra, klient uhradí dohodnutú odmenu dizajnéra - doplatok za vykonané práce.

V prípade, že klient cíti potrebu drobných úprav, tieto sa uskutočnia v maximálne jednom kole, kde zväčša upravíme odtieň fasády alebo druh obkladu.

 

V prípade, že klient potrebuje viac ako jedno kolo úprav, každé ďalšie je honorované odmenou €65,-.

Konzultácie počas víkendov alebo dní pracovného pokoja sú honorované  čiastkou €66,- za každú začatú hodinu.

exterier_2.jpg
bottom of page