top of page

AKÉ INŠPIRÁCIE INTERIÉROV POSKYTNÚŤ AKO PODKLADY
PRE NÁVRH INTERIÉRU?

ake-inspiracie-poslat_B.jpg

Inšpirácie interiérov /alebo exteriérov a k ide o návrh fasády, a exteriéru stavby/, ktoré približujú atmosféru, ktorú by ste radi dosiahli v novom interiéri, pre vás pekné interiéry/exteriéry farebne, štýlovo a materiálovo.

Držte sa, prosím, nasledujúcich bodov, aby sme spoločne mohli zistiť, čo vlastne sa vám páči a v čom by ste chceli žiť:

  • vybrané inšpirácie musia reprezentovať kategóriu miestnosti, ktorú chcete zariadiť. Napríklad ak ide o chlapčenskú detskú izbu, posielajte najmä inšpirácie chlapčenských izieb. Ak navrhujeme exteriér firmy, pošlite pre vás atraktívne fasády a exteriéry stavieb.

  • pri dennej zóne by podklady mali obsahovať zábery na kuchyne, jedálne aj obývačky – teda všetky hlavné priestory dennej zóny. Snažte sa nájsť inšpirácie interiérov v niekoľkých komplexných záberoch, čiže jeden celistvý interiér z niekoľkých pohľadov. Dobrým príkladom sú inšpirácie v záložke návrhy interiérov, kde nájdete vždy aspoň tri zábery na jeden priestor,

  • vyberajte zábery, ktoré sa Vám páčia ako celok (teda nie len "tu sa mi páči len stolička alebo luster, ostatné už nie"...) Potrebujeme vedieť, kam sa chcete vo svojom interiéri dostať a čo je celkovo pre Vás pekné, a harmonické, ale aj z dlhodobého hľadiska nadčasové a praktické.

Výborným zdrojom inšpirácii môže byť aj Pinterest, ale opatrne, pretože nie všetko, čo vidíte, je možné zrealizovať práve vo Vašom priestore, v možnostiach Vášho rozpočtu alebo v dostupnosti produktu na slovenskom trhu.

Je zbytočné poskytnúť ako inšpiráciu foto obývačky s akváriom, ak žiadne rybičky v interiéri nechcete :)

 

Pozrite sa, ktoré obrázky ste vybrali a či je možné skombinovať všetky do jedného krásneho, a harmonického interiéru – ak nie, treba si priznať, že presne neviete, čo sa Vám vlastne páči, ale dobrou správou je, že to vieme spoločne nájsť.
 
Na základe hore uvedených podkladov budeme ďalej postupovať v návrhu Vášho ideálneho a krásneho domova.  
 
Prosím, aby Vaše podklady odzrkadľovali Vaše želania a nie len dojmy alebo pocity. Môj návrh interiéru pre VÁS bude priamo úmerne odrážať inšpirácie, ktoré mi poskytnete. Ak NEvenujete dostatočnú pozornosť podkladom, ani môj návrh nebude dostatočne plniť Vaše očakávania. Držte sa teda hesla:

POZOR, ČO SI ŽELÁŠ, MOHLO BY SA TI TO SPLNIŤ :)


Držím palec pri hľadaní toho pravého, ak sa vám to nedarí, nájdeme spolu! 

ake-inspiracie-poslat_B2.jpg
bottom of page