top of page

KÚPEĽŇA/TOALETA

Kupelna-s-toaletou-v-modrom-mramore---RD-Mojs.jpg

NÁVRH KÚPEĽNE/TOALETY

NÁVRH KÚPEĽNE do 12 m², € 430,00. 

NÁVRH TOALETY do 4 m², € 270,00.

Spoluprácu začíname konzultáciou–obhliadkou, ktorá sa uskutoční na základe nasledujúcich podkladov:

  • klientom vyplnený formulár požiadaviek, ktorý poskytnem vopred na email

  • PDF okótovaný pôdorys, ktorý poskytne klient, alebo podklady z projektu stavby, časť "architektúra". Možnosťou je aj skica – Ako zamerať priestor?

KOMPLETNÝ NÁVRH SAMOSTATNEJ KÚPEĽNE/TOALETY OBSAHUJE:

  • konzultácia na úvod v maximálnej dĺžke 45 minút, budeme vychádzať z podkladov (kótovaný pôdorys, projekt, fotografie, inšpirácie kúpeľní a toaliet)

​​

  • pôdorys 2D dispozičné riešenie – miestnosti vrátane všetkej želanej sanity a mobiliáru v reálnej mierke,

​​

  • fotorealistická vizualizácia vrátane jedného kola možných úprav *viac

  • realizačný projekt so zoznamom sanity, batérií, obkladov, dlažieb či iných povrchových úprav stien, spolu s nákresmi mobiliáru, prípadne práčovne /práčka, sušička s príslušenstvom/ a všetkým potrebným k realizácii nových "mokrých" priestorov,*viac

  • sprostredkovanie spoľahlivých realizátorov a dodávateľov spolu s poradenstvom, a konzultáciami počas realizácie /email, telefón, alebo na mieste/​

  • styling interiéru, kompletný zoznam dekorácii (textilných, nástenných, spolu so zoznamom dodávateľov), ale aj svetelný plán s dodávateľmi

kupelna_2.jpg
recenzie_3.jpg

*Realizačný projekt klient obdrží s prvými náhľadmi fotorealistickej vizualizácie, aby sa mohol oboznámiť s materiálmi a všetkými (aj vo vizualizácii neviditeľnými) detailmi. Po obdržaní týchto podkladov od dizajnéra, klient uhradí dohodnutú odmenu dizajnéra.

*Na základe obrazových inšpirácií poskytnutých klientom a konzultácií s dizajnérom, vytvorím fotorealistickú vizualizáciu. V prípade, že klient cíti potrebu drobných úprav, tieto sa uskutočnia v maximálne jednom kole, kde upravíme napríklad druh obkladu alebo dlažby, odtieň stien, podlahu alebo iný detail. Ak si klient želá ďalšie kolá úprav, každé je honorované odmenou € 50,-.


*V prípade presiahnutia 60-tich minút konzultácii s realizátormi sa každá ďalšia začatá hodina honoruje čiastkou € 33,-.


*Konzultácie počas víkendov alebo dní pracovného pokoja sú honorované čiastkou € 66,- za každú začatú hodinu.

bottom of page